היסטוריה של מגנטים לאירועים

ענף האירועים הוא אחד הענפים המחפשים חידושים כל הזמן שכן כל אחד רוצה שהאירוע שלו יהיה מיוחד, ייזכר לזמן רב ויהיה טוב יותר מהאירועים האחרונים שהיו לקרוביו ומכריו. מגנטים לאירועים הם אחד הגימיקים החדשים יחסית ששורדים זמן רב.

אחד הענפים היותר חדשניים הוא ללא ספק זה של ענף האירועים. מדובר בתחום עיסוק הדורש רענון מדי שנה בשנה ומרדף אחר גימיקים שיאפשרו לכל חוגג אירוע להרגיש כמה האירוע שלו היה ייחודי ויוצא דופן ביחס לאירועים של קרוביו ומכריו ובטח במטרה שהאירוע יהיה זכיר לאורך זמן.

בין הגימיקים הנפוצים יותר ניתן למנות את המייצגים הכוללים רקדניות סקסיות בלבוש מיוחד על במות מוגבהות בכניסה לאולם האירועים בתחילת האירוע או בקרבת רחבת הריקודים בשיא האירוע, להקה של כנריות (בכאילו), נגני נבל, חצוצרה או סקסופון בליווי החתן והכלה לחופה, מזכרות מהאירוע בצורת מתנות קטנות של ספרי תהילים או מגנטים עם מצולמי האירוע. אין כל ספק כי ברמת התיזכורת מהאירוע לטווח ארוך מה שהכי שימושי הוא מגנטים לאירועים.

מהם מגנטים לאירועים?

מגנטים לאירועים החלו להופיע באולמות לפני כעשור שנים ומאז ללא ספק התקדמו משמעותית. מדובר בצלם או צוות צלמים המתווסף לצלמי האירוע במהלך הערב ומצלם את בני המשפחה בהרכבים שונים ובעיקר עם החתן והכלה בתחילת האירוע ולאחר מכן מצלם את כל אורחי האירוע.

מדי זמן במהלך האירוע מודפסים מגנטים מהצילומים השונים ומודבקים על לוח מגנטים גדול בשולי רחבת הריקודים המרכזית כך שהמצולמים יכולים פשוט לבוא ולקחת את המגנטים עליהם הם מופיעים כמזכרת מהאירוע.

כמובן שעל כל מגנט שכזה מצויינים שם החתן והכלה ותאריך האירוע כאשר המסגרת של המגנט נבחרת מראש בהתאם לרצון הזוג החוגג.

מה התפתח עם השנים במגנטים לאירועים?

בעבר מגנטים לאירועים היו עשויים חומר שלא שרד יותר ממספר חודשים וההפקה ארכה זמן ממושך כך שהם חולקו כפעמיים במהלך האירוע. כיום החומר הנפלט מהמדפסות החדישות מאפשר שרידות של שנה שנתיים לפחות לכל מגנט שכזה וההדפסה מהירה כך שבמהלך ערב נתון יוצאים לפחות 5-6 סבבים של מגנטים לקהל הרחב ומי שלא מרוצה מהתמונה שלו מוזמן לעשות אחת נוספת.

איך מזמינים מגנטים לאירוע?

מגנטים לאירוע מוזמנים בהתאם לקהל הנוכחים הצפוי באירוע. יש לקחת בחשבון שכמעט כל מגנט מודפס פעמיים בממוצע שכן מצולמים בו 2-3 מצולמים בכל תמונה. על כן חשוב להזמין מגנטים בכמות שוות ערך בערך לכמות החוגגים באירוע, כלאמר אם מדובר באירוע של 400 איש כדאי להזמין 350-450 מגנטים. יש כמובן אפשרות לסגור מחיר גלובלי של מגנטים ללא הגבלה במהלך האירוע ולהיות שקטים שכולם לבטח קיבלו מגנט או שניים למזכרת.