תמונות מגנטים לאירועים

חברת "שואו מגנט" היא אחת החברות המובילות כיום בתחום צילום מגנטים לאירועים. מאחורי הצוות המסור והמנוסה שלנו מאות אירועים ולקוחות מרוצים שתועדו בהצלחה רבה במצלמות שלנו. אנחנו מלווים עם המצלמות שלנו חתונות, בר ובת מצווה, בריתות, ימי הולדת, חגיגות ימי נישואין, אירועים מקצועיים, אירועי השקה ומסיבות ומספקים בכל אירוע את המזכרת המושלמת לאורח – מגנטים מעוצבים עם תמונות משמחות.

תמונות מגנטים לאירועים – למה דווקא שואו מגנט?

הצוות של "שואו מגנט" מגיע לכל אירוע מוכן ומזומן לתעד עבורכם את הרגעים הכי מרגשים, לצלם את האורחים ואת החוגגים בכל רגע ורגע באירוע ומשאיר מאחוריו מגנטים מעוצבים שמהווים את המתנה המושלמת לכל אורח.

אנחנו יוצרים עבור לקוחותינו והאורחים שלהם זכרונות מתוקים מכל אירוע ומקפידים באופן מיוחד על איכות הצילום והמגנטים עצמם.
מגנטים לאירועים מחירים- אנו מקפידים על מחירים הוגנים ועל שירות מקצועי, יעיל, אמין ואדיב ככל האפשר.

מקצוענות בלי פשרות

במסגרת עבודתנו אנחנו עובדים עם מעצב גרפי מקצועי שמעצב עבור המגנטים שלנו מסגרות ייחודיות ויפיפיות לפי רצון הלקוח. בנוסף, אנחנו מקפידים באופן מיוחד על שימוש במגנטים איכותיים ועל איכות הצילום כך שהמגנט יישאר בולט ואיכותי והצבע לא ידהה.

אנחנו לא מתפשרים לרגע על תיעוד האירוע ועל הפקת המגנטים ועושים את כל המאמצים ליצור עבור הלקוחות שלנו את המזכרות הכי יפות ומעוצבות מכל אירוע.

צילום מקצועי באחריות

הצוות של "שואו מגנט" מקפיד על איכות הצילום ועל מקצוענות בכל שלב ושלב באירוע. אנחנו מגיעים עם הציוד הטוב ביותר, אנשי המקצוע הטובים והמנוסים ומתחייבים לתת שירות מעולה בכל אירוע – קטן או גדול.