תמונות מגנטים לאירוע עסקיים

מזכרת אחת קטנה יכולה להפוך כל אירוע לבלתי נשכח. אם אתם מפיקים אירוע עסקי ורוצים שהלקוחות, השותפים או המשקיעים הפוטנציאליים לא ישכחו אתכם ואת העסק, תמונות מגנטים הן הדרך הנכונה לצרוב אתכם במוחם.

אירועים הם דרך נהדרת להפגיש מספר אנשים יחד, בין אם מדובר בכמה בודדים, עשרות אנשים ואף מאות אנשים. אפשר להפיק אירוע לכל סיבה שהיא, כולל אירועים עסקיים.

אם אתם מפיקים אירוע עסקי ואתם רוצים שכל מי שמגיע – לקוחות, שותפים או משקיעים פוטנציאליים – יזכור אתכם ואת העסק שלכם שלכבודו הפקתם את האירוע, תמונות מגנטים לאירועים הן הדרך הכי טובה.

מהן תמונות מגנטים לאירועים עסקיים?

בשנים האחרונות, הרבה זוגות שמתחתנים מציעים תמונות ממוגנטות לאורחים שלהן. התמונות יכולות להיות של האורחים לבדם או יחד עם החתן והכלה. כך או כך, מדובר במזכרת מוצלחת ופופולארית מאוד ונראה שהיא תמשיך להיות כזו עוד הרבה מאוד שנים. תמונות מגנטים לאירוע עסקי הן מזכרת מוצלחת בדיוק באותה מידה, אך בניגוד לאירועים פרטיים, תמונות של אירועים עסקיים צריכות להיות אחרות; לא סתם תמונה על רקע אורחים אחרים, כי אם על רקע של מוקד עניין באירוע. ראו למשל תמונות יח"צ שנלקחות באירועים בהוליווד שם הכוכבים הולכים על השטיח האדום ומאחוריהם קיר ענק שמציג את הספונסרים לאירוע. אם כן, עליכם ליצור אזור מיוחד שבו אפשר יהיה להצטלם ובתמונה יופיע הלוגו של החברה שלכם, כך שבכל פעם שהאורחים יסתכלו על המגנטים שקיבלו, הם ייזכרו בעסק שלכם.

תמונות מגנטים – הזדמנות לאינטראקציה אישית

מלבד העניין הפרסומי שלהן, תמונות מגנטים הן גם דרך מצוינת לשבור את הקרח וליצור אינטראקציה אישית עם האורחים שהגיעו. במידה ואזור הצילום נמצא קרוב לדלת הכניסה לאירוע, אפשר לקבל את פני האורחים שמגיעים עם לחיצת יד וחיוכים למצלמה. השניות הראשונות הן הקריטיות ביותר באשר לרושם שמתקבל בקרב האורחים, וצילום משותף עם לחיצת יד חמה (ומקצועית) אפשר ליצור קשר אישי עם האורחים.

בחירת חברת הצילום

כמו בכל אירוע אחר שמארגנים בו מגנטים עם תמונות, גם באירוע עסקי חשוב לבחור חברת צילום מקצועית שיכולה לספק צילום מגנטים לאירועים בכל איכות שתרצו לפי התקציב שאתם מוכנים להשקיע. מומלץ לא לחסוך אלא להשקיע את הסכום הנדרש עבור האיכות הגבוהה ביותר, כדי שהמגנט יישמר לשנים רבות מבלי שהתמונה תדהה וכך גם הזיכרון מהאירוע.